Kalender

  • okt
    07
    Toppkaraktersystemet på UiT - Norges arktiske universitet
    kl. 11:00 - 14:00 Les mer

  • okt
    08
    Karriereuka i Agder
    kl. 09:00 - 14:00 Les mer

  • okt
    09
    Region Øst inviterer til medlemskveld
    kl. 17:00 - 20:00 Les mer

  • okt
    14
    Arbeidsrett trinn I
    14.10 - 15.10 Les mer

  • nov
    02
    Regionledersamling
    02.11 - 04.11 Les mer

  • nov
    03
    Forskningspolitisk seminar
    kl. 09:30 - 15:30 Les mer

  • nov
    11
    Anvendt arbeidsrett for tillitsvalgte
    11.11 - 12.11 Les mer

  • nov
    27
    Unios NAV-konferanse
    27.11 - 28.11 Les mer

kalenderbutton.png
blimedlem.png
verve.png
ildsjel.png
inspirasjon.png
marit-ravlo-nikolaisen-004nett.jpg

Her finner du kontaktinformasjon for vår region. Ta kontakt ved behov. Vi er her for deg!

Marit Ravlo Nikolaisen
Regionleder
Tlf. 906 14 044
E-post jobb: marit.ravlo.nikolaisen@nav.no
E-post privat: marit.r.n@hotmail.com

Jorunn Mørch Aasan
Nestleder
Tlf.469 46 654
Epostadresse: jorunn-morch.aasan@trondheim.kommune.no


Fylkesvise kontaktpersoner:

Nord-Trøndelag
Trine Wohlen
Tlf. 915 67 199
E-post: trine.wohlen@vinmonopolet.no

Sør-Trøndelag
Hilde Antonsen
Tlf. 995 06 297
E-post: hilde.antonsen@trondheim.kommune.no

Møre og Romsdal
Dirk Lungwitz
Tlf. 993 90 705 / 71 11 10 95
E-post: dirk.lungwitz@molde.kommune.no

Kontaktperson arbeids-/tariffområde:

Stat
Marit Ravlo Nikolaisen
Tlf. 906 14 044
E-post: marit.ravlo.nikolaisen@nav.no / marit.r.n@hotmail.com

Kommune
Dirk Lungwitz
Tlf. 993 90 705 / 71 11 10 95
E-post: dirk.lungwitz@molde.kommune.no

Spekter
Torbjørn Sandvik
Tlf. 930 54 445
E-post: tosandvik@gmail.com / torbjorn.sandvik@stolav.no

/share/mime/pdf.gifKontaktinfo til styret
(kontaktliste-akademikerforbundet-region-midt-2014-2-.pdf, 414kB)
/share/mime/pdf.gifInformasjon om cookies
(cookies-infotekst.pdf, 414kB)

Akademikerforbundet
Tollbugata 35
0157 Oslo
Tlf.: +47 21 02 33 64
admin

Web-redaktør:
Astrid T. Sørland

facebook.png