Kalender

  • jan.
    29
    Medlemsmøte i Sogn og Fjordane
    kl. 17:00 - 19:30 Les mer

  • feb.
    10
    Grunnkurs tillitsvalgte I
    10.02 - 11.02 Les mer

  • feb.
    26
    Årsmøte region Øst 2015
    kl. 18:00 - 20:00 Les mer

  • feb.
    27
    Forskningsrådets konferanse om kunnskapsgrunnlaget for forsknings- og innovasjonspolitikken
    kl. 09:30 - 15:30 Les mer

  • mars
    10
    UH-konferansen 2015
    10.03 - 11.03 Les mer

  • mars
    11
    Medl.- og årsmøte region Vest 2015
    kl. 13:00 - 20:00 Les mer

  • mars
    17
    Arbeidsrett trinn II
    17.03 - 18.03 Les mer

  • mars
    25
    Unios konferanse for høyere utdanning og forskning
    25.03 - 26.03 Les mer

  • april
    15
    Grunnkurs tillitsvalgte II
    15.04 - 16.04 Les mer

Her finner du kontaktinformasjon for vår region. Ta kontakt ved behov. Vi er her for deg!

Marit Ravlo Nikolaisen
Regionleder
Tlf. 906 14 044
E-post privat: marit.r.n@hotmail.com

Jorunn Mørch Aasan
Nestleder
Tlf.469 46 654
Epostadresse: jorunn-morch.aasan@trondheim.kommune.no


Fylkesvise kontaktpersoner:

Nord-Trøndelag
Mette Johnsdatter Vaag
Tlf. 977 62 121
E-post: mette.vaag@ntfk.no

Sør-Trøndelag
Hilde Antonsen
Tlf. 995 06 297
E-post: hilde.antonsen@trondheim.kommune.no

Møre og Romsdal
Dirk Lungwitz
Tlf. 993 90 705 / 71 11 10 95
E-post: dirk.lungwitz@molde.kommune.no

Kontaktperson arbeids-/tariffområde:

Stat
Marit Ravlo Nikolaisen
Tlf. 906 14 044
E-post: marit.ravlo.nikolaisen@nav.no / marit.r.n@hotmail.com

Kommune
Dirk Lungwitz
Tlf. 993 90 705 / 71 11 10 95
E-post: dirk.lungwitz@molde.kommune.no

Spekter
Torbjørn Sandvik
Tlf. 930 54 445
E-post: