Kalender

  • aug
    19
    Kurs for medlemmer i Akademikerforbundet i Vinmonopolet
    19.08 - 28.08 Les mer

  • aug
    27
    Tariff- og forhandlingskurs: KS
    27.08 - 30.08 Les mer

  • sep
    03
    Tariff- og forhandlingskurs: Stat
    03.09 - 06.09 Les mer

  • sep
    04
    Verneombudkonferansen 2014
    04.09 - 05.09 Les mer

  • sep
    10
    Tariff- og forhandlingskurs: Oslo kommune
    10.09 - 13.09 Les mer

  • sep
    17
    Akademikerforbundets lederkonferanse 2014
    17.09 - 18.09 Les mer

  • okt
    14
    Arbeidsrett trinn I
    14.10 - 15.10 Les mer

  • nov
    03
    Regionledersamling
    03.11 - 04.11 Les mer

  • nov
    03
    Forskningspolitisk seminar
    kl. 09:30 - 15:40 Les mer

  • nov
    11
    Anvendt arbeidsrett for tillitsvalgte
    11.11 - 12.11 Les mer

  • nov
    27
    Unios NAV-konferanse
    27.11 - 28.11 Les mer

kalenderbutton.png
blimedlem.png
verve.png
ildsjel.png
inspirasjon.png
marit-ravlo-nikolaisen-004nett.jpg

Her finner du kontaktinformasjon for vår region. Ta kontakt ved behov. Vi er her for deg!

Marit Ravlo Nikolaisen
Regionleder
Tlf. 906 14 044
E-post jobb: marit.ravlo.nikolaisen@nav.no
E-post privat: marit.r.n@hotmail.com

Jorunn Mørch Aasan
Nestleder
Tlf.469 46 654
Epostadresse: jorunn-morch.aasan@trondheim.kommune.no


Fylkesvise kontaktpersoner:

Nord-Trøndelag
Trine Wohlen
Tlf. 915 67 199
E-post: trine.wohlen@vinmonopolet.no

Sør-Trøndelag
Hilde Antonsen
Tlf. 995 06 297
E-post: hilde.antonsen@trondheim.kommune.no

Møre og Romsdal
Dirk Lungwitz
Tlf. 993 90 705 / 71 11 10 95
E-post: dirk.lungwitz@molde.kommune.no

Kontaktperson arbeids-/tariffområde:

Stat
Marit Ravlo Nikolaisen
Tlf. 906 14 044
E-post: marit.ravlo.nikolaisen@nav.no / marit.r.n@hotmail.com

Kommune
Dirk Lungwitz
Tlf. 993 90 705 / 71 11 10 95
E-post: dirk.lungwitz@molde.kommune.no

Spekter
Torbjørn Sandvik
Tlf. 930 54 445
E-post: tosandvik@gmail.com / torbjorn.sandvik@stolav.no

/share/mime/pdf.gifKontaktinfo til styret
(kontaktliste-akademikerforbundet-region-midt-2014-2-.pdf, 414kB)
103557-signaler-2-2014-side-16.jpg

Akademikerforbundet
Tollbugata 35
0157 Oslo
Tlf.: +47 21 02 33 64
admin