Kommunal sektor 1.1.2023-31.12.2024

Thomas Bæk Jahreie(leder)
916 74 267
thojah@fredrikstad.kommune.no

Alfred Sørbø
975 82 084
alfred.sorbo@akademikerforbundet.no

Ellen Galaasen
986 19 828
ellen.galaasen@gmail.com

Sverre Davidsen
401 07 371
sverre.davidsen@bergen.kommune.no

Anja Eng
952 82 257
Anjaeng@hotmail.com

Jorunn M Aasan
906 57 392
jqvjor@gmail.com

Åse-Johanna Syversen
481 90 346
aasesyversen@gmail.com

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg kommunal sektor
(kommunal-sektor-oppdatert.pdf, 207kB)

Statlig sektor 1.1.2023-31.12.2024

Mizanur Rahaman, leder
988 22 658
mizanur@akademikerforbundet.no

Rune Husmo
916 90 372
rune.husmo@icloud.com

Ingjerd Espe
918 83 672
ingjerd.espe@domstol.no

Marit Ravlo Nikolaisen
90614 044
marit.r.n@hotmail.com 

Christina Falk Iversen
478 60 335
milimina@live.no

Jan Erik Kroglund
909 88 391
post@janek-consult.no

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg statlig sektor
(statlig-sektor-oppdatert.pdf, 204kB)

Spekter 1.1.2023-31.12.2024

Ruth Lie, leder
486 08 852
ruth.lie@stolav.no

Alf-Ole Berglund
952 00 413
aob@vinmonopolet.no

Kjetil Berntsen
414 02 344
kjetilb@norsk-tipping.no

Svein Klingen
901 05 100 / 75 69 15 99
svein.klingen@nlsh.no

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg Spekter
(spekter-oppdatert.pdf, 207kB)

Oslo kommune 1.1.2023-31.12.2024

Ingvild Baadsvik, leder
997 72 588
ingvild.baadsvik@akademikerforbundet.no

Thanh Nguyen
410 06 420
ng.thanh@outlook.com

Heidi Nordin
906 12 432
h-nordi@online.no

Siri Berg Flaa
977 47 647
siri.b.flaa@gmail.com

Vibeke Andersen
413 91 996
htvoslo@akademikerforbundet.no

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg Oslo kommune
(oslo-kommune-oppdatert.pdf, 208kB)

Privat (Virke/NHO) 1.1.2023-31.12.2024

Bernt Erik Jørgensen, leder
Tlf.nr.: 920 11 368
E-postadresse: berntej@gmail.com

Cecilie Fjelltun
404 88 838
cecilie.fjelltun@outlook.com

Haldis Hegstad
970 71 482
Haldis.hegstad@akademikerforbundet.no

Magnhild Holven
995 43 708
magnhild.holven@akademikerforbundet.no

Allan Flakstad
995 41 081
allan.flakstad@gmail.com

Siri Øvergård
975 93 749
siri.overgard@gmail.com

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg Virke
(virke-oppdatert.pdf, 207kB)



 

Akademikerforbundet
Tollbugata 35
0157 Oslo
Tlf.: +47 21 02 33 64
Web-redaktør: Astrid T. Sørland
post@akademikerforbundet.no

Utviklet av Imaker as