Kommunal sektor 1.11.18-1.11.20

Alfred Sørbø
975 82 084 / 55 85 71 07
alfred.sorbo@akademikerforbundet.no

Per Øystein Bentstuen
986 07 130 / 32 80 87 68
per-oystein.bentstuen@bfk.no

Svein Kvammen
911 32 228
svein.kvammen@bergen.kommune.no

Eli Wilhelmsen
416 83 314
eli.wilhelmsen@ullensaker.kommune.no

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg kommunal sektor
(kommunal-sektor-oppdatert.pdf, 207kB)

Stat 1.11.18-1.11.20

Inga Bolstad
481 26 026
ingbol@arkivverket.no

Ingjerd Espe
918 83 672 / 55 69 97 00
ingjerd.espe@domstol.no

Tore Klepsvik
979 81 103 / 51 83 16 62
tore.klepsvik@uis.no

Perly Paulsen
901 40 048
perly.paulsen@nav.no

Ellen Galaasen
986 19 828
ellen.galaasen@gmail.com

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg statlig sektor
(statlig-sektor-oppdatert.pdf, 204kB)

Spekter 1.11.18-1.11.20

Ruth Lie
486 08 852
ruth.lie@stolav.no

Svein Klingen
901 05 100 / 75 69 15 99
svein.klingen@nlsh.no

Sølvi Rogde
412 94 054
solvi.apeland.rogde@helse-fonna.no

Svend Bang Pedersen
971 62 079
sbp@vinmonopolet.no

Kjetil Berntsen
414 02 344
kjetilb@norsk-tipping.no

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg Spekter
(spekter-oppdatert.pdf, 207kB)

Oslo kommune 1.11.18-1.11.20

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg Oslo kommune
(oslo-kommune-oppdatert.pdf, 208kB)

Privat (Virke/NHO) 1.11.18-1.11.20

Martin Ølander
Tlf. nr.: 940 05 047
E-postadresse: martin.olander@akademikerforbundet.no

Bernt Erik Jørgensen
Tlf.nr.: 920 11 368
E-postadresse: berntej@gmail.com

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg Virke
(virke-oppdatert.pdf, 207kB)

Akademikerforbundet

Tollbugata 35
0157 Oslo
Tlf.: +47 21 02 33 64
Web-redaktør: Astrid T. Sørland
post@akademikerforbundet.no

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Utviklet av Imaker as