Kommunal sektor 19.11.2020-31.12.2022

Øystein Bentstuen
986 07 130
perb@viken.no

Alfred Sørbø
975 82 084
alfred.sorbo@akademikerforbundet.no

Tor Magnus Hindenes
916 72 215
otz@trondheim.kommune.no

Sverre Davidse
401 07 371
sverre.davidsen@bergen.kommune.no

Hanne Loennechen
924 71 717
Hanne.loennechen@gmail.com

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg kommunal sektor
(kommunal-sektor-oppdatert.pdf, 207kB)

Statlig sektor 19.11.2020-31.12.2022

Mizanur Rahama
988 22 658
miz89@hotmail.com

Ingjerd Espe
918 83 672
ingjerd.espe@domstol.no

Ellen Galaasen
986 19 828
ellen.galaasen@gmail.com

Rune Husmo
916 90 372
rune.husmo@icloud.com

Catrine Rosanoff Aronsen
951 03 997
C.r.aronsen@gmail.com

Tine Eggen
920 59 589
Tine.Eggen@nav.no

Christina Milovanovic
478 60 335
milimina@live.no

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg statlig sektor
(statlig-sektor-oppdatert.pdf, 204kB)

Spekter 1.11.18-1.11.20

Ruth Lie
486 08 852
ruth.lie@stolav.no

Kjetil Berntsen
414 02 344
kjetilb@norsk-tipping.no

Svein Klingen
901 05 100 / 75 69 15 99
svein.klingen@nlsh.no

Sølvi Rogde
412 94 054
solvi.apeland.rogde@helse-fonna.no

Alf-Ole Berglund
952 00 413
aob@vinmonopolet.no

Kristine Fonnes
986 65 902
nogette@gmail.com

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg Spekter
(spekter-oppdatert.pdf, 207kB)

Oslo kommune 1.11.18-1.11.20

Sverre Dahle
909 58 784
sverdah@getmail.no

Sølvi Svoren
926 16 406
htvoslo@akademikerforbundet.no

Trond Rune LIndvik
918 82 974
trond.lindvik@bsa.oslo.kommune.no

Ingvild Baadsvik
997 72 588
ingvild.baadsvik@akademikerforbundet.no

Thanh Nguyen
410 06 420
ng.thanh@outlook.com

Rhine Bossen Døhl
959 00 739
rhine_88@hotmail.com

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg Oslo kommune
(oslo-kommune-oppdatert.pdf, 208kB)

Privat (Virke/NHO) 1.11.18-1.11.20

Bernt Erik Jørgensen
Tlf.nr.: 920 11 368
E-postadresse: berntej@gmail.com

Elin Flottorp
932 02 760
e.flottorp@gmail.com

Solgun Flølo
970 54 150
solgunfl@gmail.com

Cecilie Fjelltun
404 88 838
cecilie.fjelltun@outlook.com

Martin Ølander
Tlf. nr.: 940 05 047
E-postadresse: martin.olander@akademikerforbundet.no

Krisitan Kilen-Skogstad
990 90 371
kristian.skogstad@gmail.com

/share/mime/48/pdf.png Retningslinjer utvalg Virke
(virke-oppdatert.pdf, 207kB)

Akademikerforbundet

Tollbugata 35
0157 Oslo
Tlf.: +47 21 02 33 64
Web-redaktør: Astrid T. Sørland
post@akademikerforbundet.no

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Utviklet av Imaker as