Her finner du kontaktinformasjon for vår region. Ta kontakt ved behov. Vi er her for deg!

Regionstyret:

Ingjerd Espe

Ingjerd Espe
Regionleder 

  • Første kontaktpunkt for medlemmer i Region Vestland.
  • Kontaktpunkt for lønnsforhandlinger, Stat og generelt

Mobil: 918 83 672
E-post: ingjerd.espe@domstol.no

Linda Kristin Sanden

Linda Kristin Sanden
Nestleder
Mobil: 945 00 097
E-post: linda.sanden@vegvesen.no


Svein Kvammen

Svein Kvammen
Styremedlem

  • Kontaktpunkt for lønnsforhandlinger, KS

Mobil: 911 32 228
E-post: svein.kvammen@bergen.kommune.no

Bhanumathi Natarajan

Bhanumathi Natarajan
Styremedlem
Mobil: 986 16 519
E-post: bhanumathi.natarajan@nav.no


Marianne Vara

Marianne Vara
Styremedlem
Mobil: 415 30 961
E-post: marianne.vara@vestrev.no

Kristine Fonnes Griffin

Kristine Fonnes Griffin
Styremedlem

  • Kontaktpunkt for lønnsforhandlinger, Spekter

Mobil: 986 65 902
E-post: Nogette@gmail.com


Anne-Lill Agasøster

Anne-Lill Agasøster
Styremedlem
Mobil 950 57 805
E-post: Anne-Lill.Agasoster@bergen.kommune.no

Daniel Gundersen

Daniel Gundersen
Varamedlem

Akademikerforbundet

Tollbugata 35
0157 Oslo
Tlf.: +47 21 02 33 64
Web-redaktør: Astrid T. Sørland
post@akademikerforbundet.no

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Utviklet av Imaker as