Her finner du kontaktinformasjon for vår region. Ta kontakt ved behov. Vi er her for deg!

Regionstyret

Ingjerd Espe
Regionleder 
Mobil: 918 83 672
E-post: ingjerd.espe@domstol.no

Linda Kristin Sanden
Nestleder
Mobil: 945 00 097
E-post: linda.sanden@vegvesen.no

Svein Kvammen
Styremedlem
Mobil: 911 32 228
E-post: svein.kvammen@bergen.kommune.no

Bhanumathi Natarajan
Styremedlem
Mobil: 986 16 519
E-post: bhanumathi.natarajan@nav.no

Marianne Vara
Styremedlem
Mobil: 415 30 961
E-post: marianne.vara@vestrev.no

Yngvild Wiese
Styremedlem
Mobil: 932 31 213
E-post: yngvildwiese@gmail.com

Kristine Fonnes Griffin
Styremedlem
Mobil: 986 65 902
E-post: Nogette@gmail.com

Anne-Lill Agasøster
Varamedlem

Daniel Gundersen
Varamedlem

Akademikerforbundet

Tollbugata 35
0157 Oslo
Tlf.: +47 21 02 33 64
Web-redaktør: Astrid T. Sørland
post@akademikerforbundet.no

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Utviklet av Imaker as