Her finner du kontaktinformasjon for vår region. Ta kontakt ved behov. Vi er her for deg!

Regionstyret

Kristin Whitehouse
Leder
Mobil: 928 01 832
E-post: kristin1973@gmail.com

Linda Kristin Sanden
Nestleder / Kasserer
Mobil: 945 00 097
E-post: linda.sanden@vegvesen.no

Svein Kvammen
Styremedlem
Mobil: 911 32 228
E-post: svein.kvammen@bergen.kommune.no

Ingjerd Espe
Sekretær
Mobil: 918 83 672
E-post: ingjerd.espe@domstol.no

Linda Strand
Styremedlem
Mobil: 476 83 868
E-post: linda.strand@fjaler.kommune.no

Arnhild Thorseth
Styremnedlem
Mobil: 992 05 969
E-post: arnhild.thorseth@hf.uib.no

Charles Lindberg
Vara
Mobil: 477 50 418
E-post: cjpm.lindberg@gmail.com

Bhanumathi Natarajan
Vara
Mobil: 986 16 519
E-post: bhanumathi.natarajan@nav.no

Akademikerforbundet

Tollbugata 35
0157 Oslo
Tlf.: +47 21 02 33 64
Web-redaktør: Astrid T. Sørland

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Utviklet av Imaker as